Berkcan İnşaat  San. Dış Tic. Ltd. Şti.

2006 da kurulan kurulduğu günden bu yana, gelişen teknolojiyi takip edip, kendimizi sürekli geliştirerek, profesyonel teknik kadromuz ile sistemli bir şekilde ve zamanında hizmet vermeyi ilke haline getirdik. Yaptığımız işlerde garanti ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarını yakalamaya çalıştık. Büyük, küçük tüm projeleriniz için yapı ve yapı malzemeleri konusunda tam destek alabileceğiniz Berkcan inşaat ailesine hoş geldiniz. 

Şirketimizin kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile daima hedeflenen amaçlar doğrultusunda siz diğerleri müşterilerimize her zaman en mükemmel şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, en yeni malzeme ve mühendislik teknolojisini kullanmak, disiplinli ve titiz çalışmak, dayanıklılık, sürat ve kalite şirket kültürümüz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz: “Dünya standartlarında çağdaş projeler gerçekleştirerek ve beklentilerin üzerinde hizmet sunarak inşaat sektörünün global markalarından biri olmak!”

Misyonumuz: “Yaşadığımız toplum ve çağın gereksinimlerine uygun olarak insanların kendilerini sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri doğa, kent ve yapı uyumunu konforla bütünleştiren, yaşam ve çalışma kalitesine pozitif katkı sağlayan çağdaş, “yaşayan – yaşatılan mekanlar ve güçlü altyapılar” yaratmak için varız!”

Faaliyet Alanları  

Kaba İnşaat Malzemeleri, Hafriyat, Nalburiye, Nakliye, Hırdavat, Toptan ve Perakende Satış

Berkcan İnşaat

Merkez Fabrika

Merkez Fabrika: Kirazpınar Mahallesi

Kirazpınar Taşocakları Küme evler Paletsan Apt.

No:180 Gebze /KOCAELİ

Tel: 0262 644 06 14

Fabrika

Fabrika: Yayalar mahallesi Nezaket Sokak

No:5 1/5 Pendik /İSTANBUL

Tel: 0216 307 10 11